Beskrivelse
209850-02
HP Poly Savi 8220 – Savi 8200 series – hodesett – on-ear – DECT / Bluetooth – trådløs – USB-A via Bluetooth-adapter – svart – UC-sertifisert, Certified for Microsoft Teams
kr 3 585,00 eksl. mva.
23 på lager (kan også restbestilles)
209850-02
| Vekt | 0,72 kg |
|---|---|
| Impedanse | 32 ohm |
| Materiale | Kunstlær |
| Produktfarge | Svart |
| Produkttype | Hodesett – DECT / Bluetooth – trådløs – USB-A via Bluetooth-adapter |
| Antall parede enheter husket | 2 |
| Oppladbart batteri | Batteri til hodesett oppladbar – litiumpolymer |
| Bluetooth-versjon | Bluetooth 4.2 |
| Mikrofonsensitivitet | 112 dB |
| Bæremåte | On-ear |
| Kabel standard | USB-A-kabel USB-C-kabel |
| Kontinuerlig audio playback tid (ANC av) | Kontinuerlig tale: inntil 13 timer Standby: inntil 50 timer |
| Drift keys | ANC på/av, strøm på/av, svare/avslutte, Volum |
| Kontinuerlig audio playback tid | 13 timer |
| Lydmodus | Stereo |
| Trådløs rekkevidde | 180 m |
| Driverenhet | 32 mm |
| Batteriladetid | 3 timer |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Programvare inkludert | Poly Lens |
| Sertifisert for Microsoft Teams | UC-sertifisert, Certified for Microsoft Teams |
| Standbytid | 50 dager |
| Tilleggsutstyr inkludert | Ladestasjon, Telefonkabel, USB-A-kabel, USB-C-kabel |
| Bluetooth | DECT / Bluetooth |
| Typeprodukt | Boom |