Logitech M220 Silent – Mus – optisk – 3 knapper – trådløs – 2.4 GHz – USB trådløs mottaker – koksgrå
kr 299,00 eksl. mva.
48 på lager (kan også restbestilles)
910-004878
| Vekt | ,128 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 × 13 × 8 cm |
| Grensesnitt | 2.4 GHz |
| Produktfarge | Koksgrå |
| Egenskaper | Logitech Advanced Optical Tracking, Rullehjul, Trådløs nanomottaker |
| Kontinuerlig audio playback tid | 18 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.5 eller nyere, Google Chrome OS, Linux Kernel 2.6, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Typeprodukt | AA |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6 cm |
| Produktdybde | 9.9 cm |
| Produkthøyde | 3.9 cm |
| Mottaker inkludert | USB trådløs mottaker |