Logitech Lift for Business – Vertikal mus – ergonomisk – 6 knapper – trådløs – Bluetooth, 2.4 GHz – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
kr 732,00 eksl. mva.
360 på lager (kan også restbestilles)
Trådløs ergonomisk vertikal mus som er tilgjengelig i både høyre- og venstrehendt versjon.
| Vekt | ,201 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 12,1 × 8,5 × 7,5 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | 4 programmerbare knapper, 5 millioner klikk, 57° tippevinkel, bløt gummigrep, Logitech Flow, SmartWheel, tommelstøtte |
| Kontinuerlig audio playback tid | 2 år |
| OS påkrevd | Android 8.0 (Oreo) eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 10.15 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktmateriale | Plastikk |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Vertikal mus |
| Buttons antall | 6 |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Produktbredde | 7 cm |
| Produktdybde | 10.8 cm |
| Produkthøyde | 7.1 cm |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |