Logitech M171 – Mus – høyre- og venstrehåndet – optisk – 3 knapper – trådløs – 2.4 GHz – USB trådløs mottaker – rosa
kr 172,00 eksl. mva.
1 på lager (kan også restbestilles)
Denne musen sørger for en sterk og stabil trådløs tilkobling. Nesten ingen forsinkelser eller avbrudd gjør at du kan jobbe og spille trygt. Takket være musens batteri med lang levetid kan du jobbe i flere måneder mellom hvert batteribytte.
| Vekt | ,12 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Rosa |
| Egenskaper | på/av-strømbryter, Rullehjul |
| Kontinuerlig audio playback tid | 12 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS 10.8 eller senere, Google Chrome OS, Linux Kernel 2.6 eller nyere, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Tilleggsutstyr inkludert | USB-mottaker, 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Buttons antall | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 6.15 cm |
| Produktdybde | 9.77 cm |
| Produkthøyde | 3.52 cm |
| Orientering | Høyre- og venstrehåndet |
| Mottaker inkludert | USB trådløs mottaker |