Contour RollerMouse Red – Sentrert mus – ergonomisk – 7 knapper – kablet
kr 4 129,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)

Solid, elegant og holdbar aluminium huser vår 7SENSES™ bevegelsesteknologi. Opplev en fantastisk følelse, hastighet og nøyaktighet fra en lekker ergonomisk mus
7SENSES, vår nye bevegelsesteknologi innebygd i rullestaven, gir en svært nøyaktig markør og fantastisk kontroll. Sensorene, som er plassert inne i rullestaven, beskytter den mot støv og skitt. 7SENSES registrerer plasseringen av markøren, justerer hastighet og akselerasjon, for å sikre at rullestaven er sentralisert så mye som mulig. Samtidig tilpasser den seg intuitivt til hastigheten din, for å redusere mikroskopiske bevegelser og øke effektiviteten.

Få mer kontroll og mindre belastning med vår større og bedre rullestav. Vi har byttet ut det mekaniske museklikket med et virtuelt klikk, for å fjerne motstanden og redusere risikoen for unødvendig belastning. Det uanstrengte digitale museklikket kombinert med den tykkere rullestaven med struktur, gjør den ikke bare enklere å håndtere, men gir også en god følelse.

RollerMouse, sentralt plassert foran tastaturet, eliminerer behovet for å strekke seg etter musen, slik at du reduserer belastning på nakke, skuldre, albuer og håndledd. Det optimale arbeidsområdet korrigerer sittestillingen og forebygger skader. Bruk håndleddstøtten, begge hender og varier arbeidsstillingen for å unngå ubehag. Ganske enkelt en bedre måte å arbeide på.

Produkt: | |
Produktbeskrivelse: | CONTOUR RollerMouse Red |
Beskrivelse: | Contour RollerMouse Red – Central pointing device – ergonomisk – høyre- og venstrehåndet – dobbel lasersensor – 8 knapper – kablet – USB – for P/N: Balance-PN |
EAN-Kode: | 0743870006610 |
Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
Generelt | |
Enhetstype: | Central pointing device |
Ergonomisk design: | Ja |
Orientering: | Høyre- og venstrehåndet |
Bredde: | 41 cm |
Dybde: | 10 cm |
Høyde: | 2.3 cm |
Inn-enhet | |
Overføringsteknologi: | Kablet |
Grensesnitt: | USB |
Bevegelsessensor: | Dobbel lasersensor |
Antall knapper: | 8 |
Bevegelsesoppløsning: | 2800 dpi |
Egenskaper: | Programmerbare knapper, rullehjul, Twin-Eye Laser-teknologi, vendbar oppløsning |
Ekspansjon / Tilkoplinger | |
Grensesnitt: | 1 x USB – 4-pins USB type A |
Diverse | |
Tilleggsutstyr inkludert: | Håndleddsstøtte, 2 korte tastaturhevere, 2 lange tastaturstativer, håndleddstøtte demonteringsnøkkel |
Tilpassede standarder: | Plug and Play |
Programvare / Systemkrav | |
OS påkrevd: | Microsoft Windows 98, Apple MacOS 8.1, Microsoft Windows Millennium Edition, Apple MacOS X, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Windows 8 |
Fabrikantgaranti | |
Service og støtte: | Begrenset garanti – 2 år |
Informasjon om kompatibilitet | |
Designet for: | P/N: Balance-PN |
| Vekt | 1,07 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB-C |
| Egenskaper | 5 nivåers klikkmotstand, 6 programmerbare knapper, avtakbar håndleddsstøtte, innlimingsknapp, kopieringsknapp, multippel kursorhastighet, rullestang |
| OS påkrevd | Apple MacOS X, Microsoft Windows |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Produktmateriale | Veganlær, minneskumplast |
| Tilleggsutstyr inkludert | 2 korte tastaturhevere, 2 lange tastaturstativer, håndleddsstøtte, håndleddstøtte demonteringsnøkkel |
| Type kontrollenhet | Sentrert mus |
| Ytelse | Sanntidssensitivitetssvitsjing 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpi |
| Buttons antall | 7 |
| Bevegelsesoppløsning | 2800 dpi |
| Produktbredde | 41 cm |
| Produktdybde | 10 cm |
| Produkthøyde | 2.3 cm |