Contour Unimouse – Mus – ergonomisk – infrarød – 7 knapper – kablet – USB-C – svart
kr 1 005,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Unimouse beveger seg med deg. Tilpass vinkelen, tommelstøtten og markørhastigheten for komfort som passer deg perfekt. Den vertikale formen støtter en naturlig håndposisjon og reduserer spenninger mens du arbeider. Mer kontroll, mindre belastning og ingen kompromiss med ytelsen, slik at du kan jobbe på din måte – uten smerter.
| Vekt | ,355 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB-C |
| Produktfarge | Svart |
| Egenskaper | 6 programmerbare knapper, justerbar tippevinkel, leddelt tommelstøtte, Rullehjul |
| OS påkrevd | Apple MacOS, Microsoft Windows |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Ytelse | Sanntidsfølsomhetsbytte 600/800/1000/1200/1600/2000/2400/2800/3400/4000 |
| Buttons antall | 7 |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Bevegelsessensor | Infrarød |
| Produktbredde | 7.6 cm |
| Produktdybde | 11.9 cm |
| Produkthøyde | 5.6 cm |