Beskrivelse
HDMI 2.0 splitter 1×4 18Gbps
VEO-SPH44 er en 1×4 HDMI-splitter for HDR-formater med høyt dynamisk område. Viser samtidig en UItra Hi-Definition-kilde på opptil to UItra HD-skjermer.
kr 1 568,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
HDMI 2.0 splitter 1×4 18Gbps
VEO-SPH44 er en 1×4 HDMI-splitter for HDR-formater med høyt dynamisk område. Viser samtidig en UItra Hi-Definition-kilde på opptil to UItra HD-skjermer.
| #I/T | |
|---|---|
| AC-inngangsfrekvens | 50 – 60 Hz |
| AC-inngangsspenning | 100 – 240 V |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Dolby-teknologier | Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -5 – 40 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.0 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Kabinettmateriale | Metall |
| Kabler inkludert | HDMI |
| LED-indikatorer | Ja |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Produktfarge | Svart |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |