Beskrivelse
STARTECH.COM USB-C Multiport Adapter w/USB-C DP Alt Mode Video/4K HDMI/VGA USB Type C Dual Monitor Mini Docking Station/MST Hub
Startech USB-C Multiport Adapter with USB-C DP Alt Mode Video Output / 4K HDMI 2.0 / VGA, USB-C Dual Monitor Docking Station, 100W PD Pass-Through, USB Type C Mini Dock/MST Adapter Hub – 2x USB-A 10Gbps, GbE (DKM31C3HVCPD) – Dokkingstasjon – USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 / Thunderbolt 4 – VGA, HDMI, USB-C – 1GbE – TAA-samsvar
kr 341,00 eksl. mva.
1 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM USB-C Multiport Adapter w/USB-C DP Alt Mode Video/4K HDMI/VGA USB Type C Dual Monitor Mini Docking Station/MST Hub
| Vekt | ,272 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | |
| Kabler inkludert | 1 x USB-C 3.2 Gen 2-kabel – integrert – 25 cm |
| Nettverksstandarder | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Produkttype | Dokkingstasjon |
| Egenskaper | 100 W-effektlevering (gjennomløp), full dupleksstøtte, HDR10-støtte, MST (multistrømstransport), plasthus, USB-C Alt Mode, wake on LAN |
| Hovedfarge på produkt | Romgrå |
| OS påkrevd | Android, Google Chrome OS, Linux, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 |
| Produktbredde | 8.3 cm |
| Produktdybde | 14.4 cm |
| Produkthøyde | 2.8 cm |