Beskrivelse
DVI-D 18+1 kabel, svart 1m
ProXtend DVI-D 18+1-kabelen støtter en tilkobling mellom to enheter utstyrt med DVI-D 18+1-port i oppløsning på opptil 1080p Full HD ved 60Hz, og en digital overføringshastighet på 5 Gbps.
ProXtend DVI-D 18+1 Cable, Black 1m
kr 136,00 eksl. mva.
338 på lager (kan også restbestilles)
DVI-D 18+1 kabel, svart 1m
ProXtend DVI-D 18+1-kabelen støtter en tilkobling mellom to enheter utstyrt med DVI-D 18+1-port i oppløsning på opptil 1080p Full HD ved 60Hz, og en digital overføringshastighet på 5 Gbps.
| #I/T | |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Bærekraftssertifikater | RoHS |
| Dataoverføringshastighet | 5 Gbit/s |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| Kabellengde | 1 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | DVI-D |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | DVI-D |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 1920 x 1200 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Stottet grafisk opplosning | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Støttet video modes | 1080i, 1080p, 720p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |