Beskrivelse
STARTECH.COM USB 3.0 Flash Memory Multi-Card Reader / Writer with USB-C – SD, microSD, CompactFlash
Startech USB 3.0 Flash Memory Multi-Card Reader/Writer with USB-C – SD microSD and CompactFlash Card Reader w/ Integrated USB-C Cable (FCREADU3C) – Kortleser (CF I, CF II, MMC, SD, microSD, SDHC, microSDHC, SDXC, microSDXC) – USB 3.0
kr 384,00 eksl. mva.
9 på lager (kan også restbestilles)
STARTECH.COM USB 3.0 Flash Memory Multi-Card Reader / Writer with USB-C – SD, microSD, CompactFlash
| Vekt | ,061 kg |
|---|---|
| Produktfarge | Svart og sølv |
| Produkttype | Kortleser – ekstern |
| Batterikapasitet (Wh) | (maks.) |
| Produktbredde | 6.4 cm |
| Produktdybde | 6.8 cm |
| Produkthøyde | 1.4 cm |
| Kompatible minnekort | CompactFlash-korttype I, CompactFlash-korttype II, MultiMediaCard, SD-minnekort, microSD, SDHC-minnekort, microSDHC, SDXC-minnekort, microSDXC |
| Grensesnitttype | USB 3.0 |