Beskrivelse
Techly Idata Extip-373A2 Video
kr 2 754,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Techly Idata Extip-373A2 Video
| #I/T | |
|---|---|
| 3D | Nei |
| AC-inngangsspenning | 5 V |
| Antall per pakke | 2 stykker |
| Båndbredde | 85 MHz |
| Ethernet LAN-porter (RJ-45) | 1 |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 1.4 |
| HDMI-versjon | 1.3 |
| Maksimal driftsavstand | 120 m |
| Maksimal oppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Produktfarge | Svart |