Beskrivelse
90W 15V 6 Plug:5.5*2.5
CoreParts Power Adapter
kr 624,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
90W 15V 6 Plug:5.5*2.5
| Antall per pakke | 1 stykker |
|---|---|
| Av/på-bryter | Nei |
| Inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Inngangsspenning | 100-240 V |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Kabinettmateriale | Plastic |
| Kabler inkludert | AC |
| Kompatibilitet | A100-163, A100-803, A100-830, A9, P100-113; Toshiba Tecra A10, R500; Toshiba Satellite A10 Small Business Series, Toshiba Equium A100-299; Toshiba Portégé M200 |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Type strøm (AC/DC) | AC-to-DC |
| Type strømforsyning | Indoor |
| Utgangseffekt | 90 W |