Beskrivelse
HDMI-kabel F/F for Veggplate
15 cm med feste for veggplate, høy ytelse Profesjonell AV, 1920*1080 & 4K*2K, HDCP, CEC, ultrafleksibel. Avstand mellom skruehull 25 mm (skruer er ikke inkludert, gjenge er 3 mm)
Vivolink Pro HDMI Cable F/F for
kr 194,00 eksl. mva.
650 på lager (kan også restbestilles)
HDMI-kabel F/F for Veggplate
15 cm med feste for veggplate, høy ytelse Profesjonell AV, 1920*1080 & 4K*2K, HDCP, CEC, ultrafleksibel. Avstand mellom skruehull 25 mm (skruer er ikke inkludert, gjenge er 3 mm)
| #I/T | |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabellengde | 0,25 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Hun |
| Kontakt 2 | HDMI |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Hun |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 4096 x 2160 |
| Støttet video modes | 2160p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |