Beskrivelse
Pro Keystone Svart HDMI Hunn til HDMI Hann 1m
Høyytelses og høyhastighets HDMI 2.0 18Gbit kabel med Ethernet.
Støtter oppløsninger opp til 4K@60Hz med HDCP 2.2, CEC og ARC
Ekstremt fleksibel.
Vivolink Keystone Black HDMI Female to
kr 141,00 eksl. mva.
45 på lager (kan også restbestilles)
Pro Keystone Svart HDMI Hunn til HDMI Hann 1m
Høyytelses og høyhastighets HDMI 2.0 18Gbit kabel med Ethernet.
Støtter oppløsninger opp til 4K@60Hz med HDCP 2.2, CEC og ARC
Ekstremt fleksibel.
| #I/T | |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabelfarge | Svart |
| Kabellengde | 1 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Hun |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 4096 x 2160 |
| Støttet video modes | 2160p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |