Beskrivelse
Pro Keystone Hvit HDMI Hun til HDMI Hann 2m
Høyytelses og høyhastighets HDMI 2.0 18Gbit kabel med Ethernet. Støtter oppløsninger opp til 4K@60Hz med HDCP 2.2, CEC og ARC. Ekstremt fleksibel.
Vivolink Keystone White HDMI Female to
kr 195,00 eksl. mva.
50 på lager (kan også restbestilles)
Pro Keystone Hvit HDMI Hun til HDMI Hann 2m
Høyytelses og høyhastighets HDMI 2.0 18Gbit kabel med Ethernet. Støtter oppløsninger opp til 4K@60Hz med HDCP 2.2, CEC og ARC. Ekstremt fleksibel.
| #I/T | |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Dolby-teknologier | DTS-HD Master Audio |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Hdr stotte | Ja |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kabellengde | 2 m |
| Kabelmateriale | Kobber |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Hun |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Hvit |
| RoHS-samsvar | Ja |
| Stottet grafisk opplosning | 4096 x 2160 |
| Støttet video modes | 2160p |
| Maks oppdateringsfrekvens | 60 Hz |