Contour RollerMouse Pro3 – Sentrert mus – ergonomisk – 6 knapper – kablet – USB – svart
kr 3 477,00 eksl. mva.
100 på lager (kan også restbestilles)
Koble til og rull uanstrengt med RollerMouse Pro3. Den centrerte, lette rullestangen gir umiddelbar, presis kontroll og lar deg fordele oppgavene mellom hendene for en avslappet arbeidsflyt. Ved å holde håndledd, skuldre og nakke på linje forebygger den diskret de smertene som tradisjonelle mus forårsaker.
| Vekt | 1,084 kg |
|---|---|
| Grensesnitt | 1 x USB |
| Produktfarge | Svart |
| Tilkoblingsteknologi | Kablet |
| Tilleggsutstyr inkludert | Håndleddsstøtte, 2 korte tastaturhevere, 2 lange tastaturstativer |
| Type kontrollenhet | Sentrert mus |
| Ytelse | Sanntidssensitivitetssvitsjing 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400 dpi |
| Buttons antall | 6 |
| Bevegelsesoppløsning | 2400 dpi |
| Produktbredde | 48.8 cm |
| Produktdybde | 9.9 cm |
| Produkthøyde | 2.9 cm |