Beskrivelse
Nano-tynn HDMI-kabel, 1 m, 38 AWG, termoplastisk elastomer (TPE), svart
HDMI-kabel designet for høyytelses kamerastrømming og profesjonelle A/V-applikasjoner.
Ubiquiti HDMI Cable designed for
kr 228,00 eksl. mva.
53 på lager (kan også restbestilles)
Nano-tynn HDMI-kabel, 1 m, 38 AWG, termoplastisk elastomer (TPE), svart
HDMI-kabel designet for høyytelses kamerastrømming og profesjonelle A/V-applikasjoner.
| #I/T | |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 80 °C |
| Kabellengde | 1 m |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 – 80 °C |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Kontakt 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Kabelmateriale | Kobber |
| HDMI-versjon | 2.1b |