Beskrivelse
USB-C-kabel med ladeskjerm, 100W, svart/kald grå, 0,3 m
Flettet strøm- og datakabel med dobbeltsidig ladedisplay.
kr 236,00 eksl. mva.
71 på lager (kan også restbestilles)
USB-C-kabel med ladeskjerm, 100W, svart/kald grå, 0,3 m
Flettet strøm- og datakabel med dobbeltsidig ladedisplay.
| #I/T | https://www.digihuset.no/produkt/uacc-cable-usb-100w-0-3m-bk/ |
|---|---|
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Hurtiglading | Ja |
| Kabellengde | 0,3 m |
| Kontakt 1 | USB-C |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | USB C |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| Produktfarge | Svart, Grå |
| USB Power Delivery opptil | 100 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Maksimal dataoverføringshastighet | 0,48 Gbit/s |