Beskrivelse
Ekte 4K HDMI aktiv optisk kabel (100m) med pluggbart grensesnitt (Type A & D)
Ekte 4K HDMI aktiv optisk kabel (100m) med pluggbart grensesnitt (Type A & D)
Aten True 4K HDMI Active Optical
kr 6 221,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
Ekte 4K HDMI aktiv optisk kabel (100m) med pluggbart grensesnitt (Type A & D)
Ekte 4K HDMI aktiv optisk kabel (100m) med pluggbart grensesnitt (Type A & D)
| #I/T | |
|---|---|
| 3D | Ja |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Kabellengde | 100 m |
| Lagringstemperatur (T-T) | -20 – 70 °C |
| Plug and Play | Ja |
| Produktfarge | Svart |
| Kontakt 1 | HDMI Type-A/HDMI Type-D |
| Kontakt 1 formfaktor | Rett |
| Kontakt 1 kjønn | Han |
| Kontakt 2 | HDMI Type-A/HDMI Type-D |
| Kontakt 2 formfaktor | Rett |
| Kontakt 2 kjønn | Han |
| HDCP | Ja |
| HDCP versjon | 2.2 |
| Kabelmateriale | Fiberoptisk |
| Dataoverføringshastighet | 18 Gbit/s |
| Stottet grafisk opplosning | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Båndbredde | 600 MHz |
| Hdr stotte | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Dolby-teknologier | Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio |