Jabra Engage 55 Stereo – Hodesett – on-ear – DECT – trådløs – Optimert for UC
kr 2 470,00 eksl. mva.
Utsolgt, men kan bestilles
|
Produkt: |
|
| Produktbeskrivelse: | JABRA Engage 55 Stereo Headset on-ear DECT wireless Optimised for UC |
| Beskrivelse: | Jabra Engage 55 Stereo – Hodesett – on-ear – DECT – trådløs – Optimert for UC |
| EAN-Kode: | 5706991025583 |
| Produsentens garanti: | 24 måneder – Bring-In Warranty |
| Generelt | |
| Produkttype: | Hodesett – DECT – trådløs |
| Kompatibilitet: | Mac, Windows |
| Vekt: | 83 g |
| Øreproppmateriale: | Kunstskinn |
| Anbefalt bruk: | Datamaskin |
| Beskyttelse: | FIPS 140-2 |
| Maks. driftsavstand: | 150 m |
| Lydutgang | |
| Hodetelefonenes formfaktor: | On-ear |
| Overføringsteknologi: | Trådløs |
| Trådløs teknologi: | DECT |
| Lydmodus: | Stereo |
| Egenskaper: | Opptattlys, PeakStop-teknologi, Jabra Direct, Jabra Xpress, SafeToneTM 2.0, IntelliTone 2.0, Speech Level Normalization, Intelligent Acoustic Shock |
| Mikrofon | |
| Type: | Boom |
| Produktformfaktor: | Hodesettsmikrofon |
| Mikrofondriftsmåte: | Enveis |
| Fjernkontroll | |
| Kontroller: | Dempe, volum, svare/avslutte, avslå anrop |
| Diverse | |
| Tilleggsutstyr inkludert: | Ladestativ, Jabra Link 400 USB-C Adapter |
| Programvaresertifisering: | Optimert for UC |
| Strømforsyning | |
| Batteri: | Batteri til hodesett oppladbar |
| Levetid (inntil): | 13 time(r) |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Begrenset garanti – 2 år |
| Vekt | ,592 kg |
|---|---|
| Bærekraftssertifikater | TCO-sertifiserte hodetelefoner 9 |
| Beskyttelsesfunksjoner | FIPS 140-2 |
| Kompatibilitet | Mac, Windows |
| Materiale | Kunstskinn |
| Produkttype | Hodesett – DECT – trådløs |
| Anbefalt bruk | Datamaskin |
| Oppladbart batteri | Batteri til hodesett oppladbar |
| Egenskaper | Intelligent Acoustic Shock, IntelliTone 2.0, Jabra Direct, Jabra Xpress, Opptattlys, PeakStop-teknologi, SafeToneTM 2.0, Speech Level Normalization |
| Bæremåte | On-ear |
| Drift keys | avslå anrop, Dempe, svare/avslutte, Volum |
| Kontinuerlig audio playback tid | 13 time(r) |
| Lydmodus | Stereo |
| Trådløs rekkevidde | 150 m |
| Mikrofonretningstype | Enveis |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktformfaktor | Hodesettsmikrofon |
| Sertifisert for Microsoft Teams | Optimert for UC |
| Tilleggsutstyr inkludert | Jabra Link 400 USB-C Adapter, ladestativ |
| Bluetooth | DECT |
| Typeprodukt | Boom |