Logitech M171 – Mus – høyre- og venstrehåndet – trådløs – 2.4 GHz – USB trådløs mottaker – svart, blå
kr 171,00 eksl. mva.
4 på lager (kan også restbestilles)
Denne musen sørger for en sterk og stabil trådløs tilkobling. Nesten ingen forsinkelser eller avbrudd gjør at du kan jobbe og spille trygt. Takket være musens batteri med lang levetid kan du jobbe i flere måneder mellom hvert batteribytte.
| Vekt | ,1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 × 13 × 9 cm |
| Grensesnitt | 2.4 GHz |
| Produktfarge | Svart, Blå |
| Kontinuerlig audio playback tid | 12 måneder |
| OS påkrevd | Apple MacOS X 10.8 eller nyere, Google Chrome OS, Linux Kernel 2.6 eller nyere, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Mus |
| Produktbredde | 6.15 cm |
| Produktdybde | 9.77 cm |
| Produkthøyde | 3.52 cm |
| Orientering | Høyre- og venstrehåndet |
| Mottaker inkludert | USB trådløs mottaker |