Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse – Vertikal mus – ergonomisk – venstrehendt – optisk – 6 knapper – trådløs – Bluetooth, 2.4 GHz – Logitech Logi Bolt USB-mottaker – grafitt
kr 767,00 eksl. mva.
24 på lager (kan også restbestilles)
Løft hånden for komfort Tilpass deg en mer naturlig holdning. Og slapp av med fokus hele dagen med Lift Vertikal Ergonomisk Mus – en perfekt passform for små til mellomstore hender, og et alternativ for venstrehendte også.
| Vekt | ,22 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 14,2 × 8,8 × 7,5 cm |
| Grensesnitt | 1 x USB – 4-pins USB type A |
| Produktfarge | Grafitt |
| Egenskaper | 4 programmerbare knapper, 57° tippevinkel, bløt gummigrep, Logitech Flow, SmartWheel, tommelstøtte |
| Kontinuerlig audio playback tid | 2 år |
| OS påkrevd | Android 8.0 (Oreo) eller nyere, Apple iPadOS 14 eller nyere, Apple MacOS 10.15 eller senere, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 eller nyere |
| Tilkoblingsteknologi | Trådløs |
| Produktmateriale | Plastikk |
| Tilleggsutstyr inkludert | 1 AA-batteri |
| Typeprodukt | AA-type |
| Type kontrollenhet | Vertikal mus |
| Ytelse | 400 – 4000 dpi sanntidssensitivitet |
| Buttons antall | 6 |
| Bevegelsesoppløsning | 4000 dpi |
| Bevegelsessensor | Optisk |
| Produktbredde | 7 cm |
| Produktdybde | 10.8 cm |
| Produkthøyde | 7.1 cm |
| Orientering | Venstrehendt |
| Mottaker inkludert | Logitech Logi Bolt USB-mottaker |